सप्तकोसी /होटल भिल्ला २१ मा रङ्गहरुको पर्वको रुपमा मनाइने होलि ( फगुवा) पर्वको अबसरमा भिल्ला २१ फगुवा फेस्ट नामको सास्कृतिक कार्यक्रम आयोजना गर्ने भएको छ। सप्तकोसी नगरपालिका ४ तुलसिचोक स्थित रहेको भिल्ला २१ नामको होटेल तथा रेस्टुरेन्ट ले राष्ट्रिय स्तरमा नाम कमाएका थारु कलाकार का साथै केही ब्याण्ड सम्मीलित समुहको सास्कृतिक कार्यक्रम आयोजना गरेको हो। तराइ क्षेत्रमा मनाइने होलि पर्व आउदो मगलबार २३ गते फागुन परेको हुनाले सोही दिन चर्चित कलाकार हरु अनुपमा चौधरी ,सुनिल चौधरी , दिपिका चौधरी ,मनिका चौधरी ,रियाज आचर्य लगायत एक दर्जन कलाकार ले गायन तथा नृत्य प्रस्तुत गरिने भिल्ला २१ का सन्चालक सन्जय चौधरी ले बताए।

Ad

रङ र उमङ को संगम को रुपमा मनाइने होलि पर्व फागु पुर्णिमा दिन मनाइने यस पर्वलाइ तराइ क्षेत्रमा फगुवा पर्वको रुपमा उत्साह पुर्वक मनाइन्छ । पछिल्लो समय होलि पर्व युवा पुस्ता मा आकर्षित हुँदै आएकाले युवा पुस्तालाइ लक्षित गरि सास्कृतिक कार्यक्रम को आयोजाना गरि एउटा भिन्न ट्रेन्ड को रुपमा सुरुवात गरिएको आयोजक सस्था प्रोग्रेसिभ युवा क्लवका अध्यक्ष नबनित चौधरी ले बताए ।कार्यक्रम मा सास्कृतिक कार्यक्रम का साथै थारु सस्कृतिका का विभिन्न परिकार को स्वाद लिन सकिने होटेल सन्चालक सन्जय चौधरी ले बताए।

Facebook Comments Box