सप्तकोसी /सप्तकोसी नगरपालिका वडा न८ स्थित रहेको प्रोग्रेसिभ युवा क्लब ओद्राहा द्वरा आयोजित तेस्रो वडा अध्यक्ष गोल्ड कप फुटबल प्रतियोगिता को मङलबार भएको खेलमा सिन्धुलीको दुधौली स्पोर्ट्स क्लव बिजयी भएको छ। सिराहा को जिरोमाइल फुटबल क्लव लाई २-० को अन्तरले हराउदै सिन्धुलीको दुधौली स्पोर्ट्स क्लव बिजयी हुँदै सेमिफाइनल प्रबेश गरेको छ। दुधौलिका लागि दोस्रो हाफ मा अभिषेक दनुवार र कृष्ण थापाले गोल गरेका थिए। आजको खेलमा दुधौली का खेकाडी जर्सी न १० का कृष्ण थापा म्यान अफ दि म्याच घोषित भए। सोमबार को पहिलो खेलमा नमोबुद्व युवा क्लव खडक नपा सप्तरी ले मलियम फुटबल क्लव उदयपुर लाई ३-२ गोल अन्तरले पराजित गर्दै सेमिफाइनल प्रबेश गरेको छ ।

सोमबारदेखि सुरु भएको प्रतियोगितामा सप्तरी ,उदयपुर ,सिराहा,सिन्धुली,र सुनसरी का गरि ८ टिम को सहभागीता रहेको आयोजक क्लवका अध्यक्ष नबनित चौधरी ले बताए। बुधबार को खेल बरखगण राजबिराज र आयोजक प्रोग्रेसिभ युवा क्लब ओद्राहा बिच हुने आयोजक ले जनाएको छ।

Facebook Comments Box