votecountingupadate
सप्तकोशी नगरपालिका वडा न: ६ को मत परिणाम आइसक्दा

Ad

नगरप्रमुख:
उत्तमकुमार शर्मा एमाले – १७१६
कृष्ण प्रसाद ढकालकांग्रेस – २८१८
रबिन्द्र चौधरी माओवादी – १३४१
नारायण प्रसाद आचर्य कलम – ३०५
सिताराम भट्टराई राप्रपा – १६० रामकुमार यादव -६० हर्न-२६
उपप्रमुख
संगिता चौधरी एमाले- १८४२
रिताकुमारि चौधरी कांग्रेस – २२९५
राजकुमारि चौधरी माओवादी – १५१८
कलम- २९८
राप्रपा – २५३ छाता-५० हर्न -२२
निर्बाचित वडाअध्यक्षहरु- वडा न( ६)
नन्दिलाल चौधरी एमाले- २९४ निर्बाचित प्रतिद्वन्दी शंकर चौधरी माओवादी – २४९ वडा न (५) गोसाइ चौधरी -२८० काङ्ग्रेस निर्बाचित प्रतिद्वन्दी दिपक चौधरी माओबादि-२६२ वडा न (४)जयराम खङ ५३० काङ्ग्रेस-निबाचित प्रतिद्वन्दी सर्मिला खडका एमाले-२८३ वडान (३) देबकान्त चौधरी २२९ एमाले-निर्बाचित प्रतिद्वन्दी दिनेश चौधरी माओबादि-१९२ वडा न (२ )जाहिर हुसेन ४६८ एमाले-निर्बाचित प्रतिद्वन्दी मधुकर चौधरी माओबादि-३४८ वडा न(१ )रोहिणि प्र पोखरेल ७५७ काङ्ग्रेस निर्बाचित प्रतिद्वन्दी नारायण खडका एमाले-४३५

Facebook Comments Box